Презентуємо наших партнерів!

ECM logo

Ente Certificazione Macchine Srl (прийняті скорочення — Entecerma, ECM) – Європейський орган з сертифікації з Італії, номер нотифікованої установи — NB 1282, з яким ми активно співпрацюємо в рамках СЕ-сертифікації з 2017 року.

ECM має двадцятирічний досвід сертифікації електротехнічної продукції, машин і промислового обладнання, позиціонуючи себе як орієнтир для міжнародних компаній у перевірці відповідності стандартам, встановленим директивами ЄС і основними міжнародними стандартами.


ECM може запропонувати широкий спектр послуг з якості та безпеки – сертифікація, лабораторні випробування, інспекція та навчання.

ECM – Ente Certificazione Macchine була заснована в 1998 році в Савіньяно-суль-Панаро (МО), Італія. Згодом, завдяки постійному розширенню, компанія вирішила перенести та побудувати свою штаб-квартиру в Кастелло ді Серравалле – Вальсамоджа (BO), де вона зараз знаходиться. Увага до міжнародного контексту змусила ECM розширити свою присутність у всьому світі шляхом створення щільної мережі комерційних партнерств у Китаї, Південній Кореї, В’єтнамі, Сінгапурі, Ірані, Індії, Ізраїлі та Сполучених Штатах.

З роками ECM розширив свої сфери компетенції, отримавши акредитацію як нотифікований орган для різних європейських директив щодо продукції, як акредитований орган для сертифікації систем управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001 та як акредитована випробувальна лабораторія. ECM також було призначено NCB для роботи в рамках міжнародної схеми CB IECEE.

Відео-презентація ECM

У 2020 році, продовжуючи розширювати портфель послуг, ECM отримала акредитацію відповідно до Директиви RED 2014/53/UE (радіообладнання), а у 2022 році Ente Certificazione Macchine отримала статус уповноваженого органу для Європейського регламенту щодо медичних пристроїв 2017/745 (MDR), також здобутком є розширення тестової лабораторії з новим передовим обладнанням та інструментами, включаючи напівбезехову камеру останнього покоління.

В результаті тривалого процесу співпраці в сфері оцінювання в сфері європейської оцінки відповідності Директивам ЕС (СЕ-Сертифікації) та інтенсивної роботи всього персоналу, ми успішно завершили майже 200 спільних сертифікаційних проектів, здобули довіру та визнання результатів наших робіт за багатьма напрямками, серед яких:

– Directive 2006/42/CE Machinery

– Directive 2014/30/EU Electromagnetic Compatibility (EMC)

– Directive 2014/35/EU Low Voltage Directive (LVD) [voluntary assessment based on internal production control]

– Directive 2014/33/EU Lifts and Safety Components for Lifts

– Directive 2014/34/EU Apparatus and protection systems intended for use in potentially explosive atmospheres (ATEX)

– Directive 2000/14/EC Noise

– Directive 2014/68/EU Pressure Equipment (PED) [voluntary assessment based on internal production control]

– Directive 2014/53/EU Radio Equipment Directive (RED)

а також інші Директиви ЄС та підтвердження відповідності вимогам європейських стандартів EN на підставі ISO/IEC 17065, Product Certification Regulation.

Запрошуємо до співпраці всіх товаровиробників та експортерів продукції в країни ЄС!