Досвід, що створює результат!

Конкуренція в сфері послуг з сертифікації і оцінки відповідності завжди була і залишається високою. Складно придумати щось нове і унікальне там, де встановлені жорсткі рамки, де всі процедури прописані точно і однозначно, де не можна допускати помилки! Однак способи надання послуг удосконалювати можна і потрібно.

Історія компанії бере початок в 2007 році зі створення консультаційного центру з розробки та впровадження систем менеджменту якості за стандартом ISO 9001. В період з 2007 по 2023 роки аудиторами центру були розроблені і впроваджені більше 200 систем управління якістю.

Серед клієнтів компанії були:

  • виробники товарів легкої промисловості;
  • важкої промисловості;
  • виробники електроніки і засобів автоматизації;
  • компанії, що надають послуги.

У цей період фахівцями компанії були розроблені і впроваджені системи управління якістю для місцевих органів державної влади. Варто відзначити, що розробка і впровадження СУЯ для Управління у справах захисту прав споживачів було першим в Україні для органів, що займаються державним контролем якості продукції, що продається та послуг. В даний час нашими розробками користуються при побудові систем управління якістю в інших обласних управліннях.

У 2010 році була створена компанія «Укрстандартсертифікація», яка об'єднала фахівців з сертифікації продукції та розробки систем управління якістю. Це відкрило нові можливості для реалізації потенціалу молодих фахівців, зібраних в єдину команду. Грунтуючись на принципах безперервного поліпшення якості послуг, що надаються, наша компанія розробила свою, унікальну методику надання послуг з сертифікації продукції і розробки систем управління якістю. В першу чергу, ми не стали вести боротьбу зі своїми конкурентами, ми зробили їх своїми партнерами. Таким чином, ми розширили і коло своїх клієнтів, і сферу послуг, що надаються, і кількість випробувальних лабораторій, не вдаючись до значних фінансових вкладень. За неповних 4 роки ми збільшили кількість виконаних робіт компанії в 10 разів. За цей час нами було проведено понад 2 000 робіт з сертифікації продукції та систем управління якістю.

Географія наших клієнтів постійно розширюється. Ми співпрацюємо з виробниками з Польщі, Туреччини, Німеччини, Італії, Китаю, Румунії, Словаччини, Чехії, Індії. Підписали партнерські угоди з органами сертифікації з Туреччини, Польщі, відкрили представництво компанії в Естонії (м. Талін).

Професійна сертифікація продукції дає можливість нашим клієнтам відчувати впевненість в завтрашньому дні, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, при цьому зберігаючи впевненість, що їх продукція в надійних руках.