Екологічним консалтингом є низка заходів, спрямованих на впорядкування та підвищення ефективності господарської діяльності, пов'язаної з використанням природних ресурсів або взаємодією з навколишнім середовищем.

Екоконсалтінг необхідний, зокрема, підприємствам при вирішенні питань спецводокористування, очищення виробничих відходів, атмосферних викидів тощо. Послуга також необхідна при взаємодії з контролюючими органами, а також все більш затребувана в Україні в зв'язку з ростом соціальної відповідальності компаній в питаннях екології, що дає конкурентні переваги на ринку в очах клієнтів і партнерів.

Ключовими заходами екоконсалтингу є:

  • екологічний аудит підприємств, який, відповідно до Закону України «Про екологічний аудит» від 24.06.2004 №1862-IV, проводиться при приватизації, зміні форми власності і власників, довгостроковій оренді державних і комунальних об'єктів, екологічному страхуванні, сертифікації систем екологічного управління;
  • екологічне право, консультації в суперечках з контролюючими органами, процесуальний супровід судових тяжб;
  • ведення документообігу, пов'язаного зі скидами і відходами, з водопостачанням і водовідведенням тощо.

Фахівці ТОВ «Укрстандартсертифікація» забезпечать всебічний екологічний консалтинг.

ТОВ «Укрстандартсертифікація» - це надійний партнер в сфері екологічного управління на Вашому підприємстві. Вартість наших послуг з екологічного консалтингу прораховується в індивідуальному порядку і залежить від складності завдань.