Сертифікація продукції - це складна і динамічна сфера з безліччю нюансів і постійними змінами на законодавчому рівні. Ми щодня стикаємося з компаніями, в штаті яких є цілий відділ або хоча б один співробітник з сертифікації. І з кожною такою новою компанією переконуємося в тому, що такі фахівці знають про сертифікацію не набагато більше, ніж рядовий співробітник, що не має спеціальних знань в даній сфері. Консультація такого «фахівця» не набагато відрізняється від консультації секретарки.

Напевно ви стикалися з ситуацією, коли хтось із ваших співробітників забув продовжити термін дії сертифіката, що тягне за собою термінову (авральну) процедуру оформлення документів, яка, як правило відрізняється в ціні, а також може спричинити штрафні санкції з боку контролюючих органів і навіть вилучення продукції з продажу.

А якщо у Вашої компанії широкий асортимент виробленої і / або продукції, що закуповується, то частота звернень до центрів з сертифікації створює певну залежність, на якій дуже часто наживаються відповідальні за це питання співробітники Вашої компанії (відкати). В результаті чого вартість сертифікації може значно перевищувати ринкову.

З огляду на все перераховане вище, ми розробили систему, при якій повністю беремо на себе зобов'язання з оформлення дозвільних документів на Вашому підприємстві. Участь Вашої компанії обмежиться лише наданням необхідної інформації та підписанням готових документів, що може зробити будь-який співробітник вашої компанії (з будь-якої кваліфікацією), витративши при цьому всього 5-10 хвилин свого часу.

Що Вам дає послуга «Аутсорсинг послуг з сертифікації»:

  • економія часу;
  • відпадає потреба штатного фахівця з сертифікації;
  • найоптимальніша вартість дозвільних документів;
  • особистий менеджер, доступний в будь-який час;
  • ваші дозвільні документи оформляються і оновлюються завжди в строк;
  • готові рішення для найскладніших завдань з сертифікації.
  • Вартість послуг аутсорсингу прораховується в індивідуальному порядку.

Як з нами зв'язатися?

 Для того що б зв'язатися з нами, скористайтеся будь-яким зручним для Вас способом:
Заповнити коротку  онлайн анкету 
Написати нам на [email protected]
 Зателефонувати: +38(061)220-10-01+38(050)348-98-88