Пандемія вірусу COVID-19 змінила життя багатьох людей. Такі зміни торкнулися не тільки побуту людини, але і його роботи. Пройшовши через ряд строгих карантинних обмежень, стало зрозуміло, що світова економіка на межі глибокої кризи. Багато бізнесів почали пристосовуватися, знаходити нові можливості. Але не всі можуть організувати віддалену роботу для своїх працівників, тому виникла необхідність в поліпшенні безпеки умов праці в умовах пандемії. Документом який описує рекомендації до таких умов став міжнародний стандарт ISO / PAS 45005: 2020 "Управління безпекою та гігієною праці - Загальне керівництво по безпечній роботі під час пандемії COVID-19", який був розроблений міжнародним комітетом ISO. Даний стандарт надає практичні рекомендації з управління будь-якими ризиками, що виникають в умовах пандемії вірусу COVID-19.

Для кого він потрібен?

Будь-яка організація може застосовувати керівництва описані в ISO / PAS 45005: 2020. Але найактуальніше даний стандарт для організацій, співробітники яких мають прямий контакт з клієнтами. В першу чергу це: магазини, кафе, ресторани, розважальні центри, готелі, банки, навчальні заклади, держпідприємства які обслуговують населення. Тобто підприємства яким важливо дбати не тільки про своїх працівників, а й про клієнтів.

Як застосовувати стандарт.

Для його застосування необхідно: ознайомитися зі стандартом, оцінити ризики застосовні до організації, і впровадити процедури для управління цими ризиками. Все повинно бути задокументовано у вигляді наказів, положень, журналів, керівництв та інструкцій.

Підприємствам у яких вже впроваджено стандарт ISO 45001 або ISO 9001 буде простіше впоратися з завданням по впровадженню ISO / PAS 45005: 2020. Тому як в даному випадку доведеться лише доповнити вже існуючу систему і документацію.

Інформування громадськості.

На даний момент стандарт ISO / PAS 45005: 2020 не є обов'язковим, тому і перевіркою даного стандарту наглядові органи не займаються.

Але вашим клієнтам неодмінно буде корисно знати, про те, що ви застосовуєте всі необхідні заходи, і співпрацювати з вами безпечно! Доказом того, що ви застосовуєте всі рекомендації стандарту може служити сертифікат.

Сертифікат видається після перевірки підприємства на відповідність усім вимогам стандарту.

covid safe iso

приклад сертифіката

Виданий нами сертифікат дозволяє створити репутацію надійного, і що зараз важливо - безпечного бізнесу!

 

Ми пропонуємо:

  • Первинний аудит
  • Розробка та впровадження системи ISO/PAS 45005:2020
  • Сертифікат ISO/PAS 45005. Видаємо сертифікат виходячи з цілей які перед вами стоять.

 

Як з нами зв'язатися?

 Для того що б зв'язатися з нами, скористайтеся будь-яким зручним для Вас способом:
Заповнити коротку  онлайн анкету 
Написати нам на [email protected]
 Зателефонувати: +38(061)220-10-01+38(050)348-98-88