Знак CЄ (з фр. Сonformite Еuropeen - європейська відповідність) вказує на відповідність товарів вимогам директив ЄС Нового підходу, які встановлюють загальні вимоги і правила підтвердження відповідності для деяких груп продукції. СЄ маркування обов'язкове для всіх товарів, які надходять на європейський ринок, що потрапляють під директиви ЄС. Знак СЄ - знак безпеки, який свідчить про те, що виріб відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці. Це декларація про те, що виробник бере на себе всю відповідальність за невідповідність виробу вимогам директив за принципами Нового і Глобального підходу.

Основні цілі маркування СЄ:

 • вказати на відповідність продукції обов'язковим вимогам директив ЄС;
 • забезпечити допуск продукції на ринок ЄС;
 • забезпечити вільний рух товарів на ринках держав - членів ЄС

директиви ЄС \ детальніше

ПРОБЛЕМА

РІШЕННЯ ВІД НАС

Визначення європейського гармонізованого стандарту, за яким потрібно отримати сертифікат. Якщо замовник товару не сказав, на відповідність яким стандартам потрібен сертифікат, то самостійно визначити потрібний стандарт виробнику буде складно, тому що їх десятки тисяч. Для прикладу, по будівельній продукції існує понад 600 стандартів;

Наші фахівці з Європи підберуть найактуальніший стандарт для вашої продукції.
Складання технічного файлу - досьє про якість та безпеку товару. Даний документ органи з сертифікації з Європи не роблять, тому виробник зобов'язаний попередньо підготувати його самостійно, або замовити у сторонньої організації, тому що для цього потрібні спеціальні знання;

Фахівці нашого центру мають багаторічний досвід в написанні технічної документації на відповідність Європейським і національними стандартами.Зберігання технічного файлу. Згідно вимог Європейських стандартів технічний файл повинен зберігатися у уповноваженого представника на території ЄС і бути доступний владі, представник зобов'язаний відповідати на питання споживачів та рекламації до продукції;

Наше представництво в м. Талін, Естонія, може при необхідності виконувати функцію офіційного представника в ЄС для Вашої організації.


Випробування продукції. Не всі європейські органи сертифікації можуть провести необхідні випробування продукції, тому виникає потреба в пошуку лабораторії, яка відповідає вимогам європейських органів сертифікації;

Наш центр співпрацює з низкою випробувальних лабораторій в Україні та Європі, що дозволяють нам випробовувати продукцію будь-якої складності.


Кваліфікований перекладач. Перекладач, що не має досвіду і знань у сфері сертифікації, може зробити процес отримання сертифікату болісним, або зовсім призвести до негативного результату.

У штаті нашого центру є дипломований перекладач, зі знанням специфіки сфери сертифікації. Надаємо послугу перекладача при проходженні процедур з сертифікації. Супровід при аудиті вашого виробництва. Переклад технічної документації.

Посередники. У сфері сертифікації існує безліч посередників, які досить часто не компетентні в питаннях Європейської сертифікації, і як правило затягують і ускладнюють процес отримання потрібних документів.

Працюючи з нами, Ви безпосередньо спілкуєтеся з фахівцями з сертифікації з Європи. Це забезпечує максимально швидке оформлення сертифіката, без переплати за посередництво.


Як отримати СЕ сертифікат?

Процес отримання СЄ сертифіката:

 1. Надання інформації про продукцію.
 2. Обробка запиту. Визначення СЄ стандарту. Розрахунок вартості.
 3. Подача заявки на сертифікацію. Надання технічної документації та продукції для випробувань.
 4. Випробування продукції і \ або аудит виробництва.
 5. Складання технічного файлу. Узгодження макета сертифіката.
 6. Видача сертифіката! маркування продукції знаком СЕ.

Для отримання Європейського сертифікату наші фахівці підберуть оптимальний варіант, відповідний необхідній сфері діяльності компанії-заявника, що задовольняє всім вимогам починаючи від вартості робіт і термінів, та інших побажань індивідуального порядку:

 • проведення консультацій щодо процедури отримання Європейського сертифікату з усіма можливими поясненнями;
 • проведення CЄ аудиту та складання оцінки ризиків;
 • допомога в складанні технічного файлу;
 • допомога в підготовці технічної документації на продукцію, що виготовляється;
 • повний супровід процедури отримання сертифікації CE з видачею зазначених сертифікатів.

При проходженні процедури Європейської сертифікації велике значення має правильне складання технічного файлу, тому що даний документ після його затвердження дає право органу сертифікації провести оцінку відповідності даної продукції встановленим європейським директивам. За результатами проведення всіх процедур оцінки відповідності видається сертифікат СЄ, який дає право маркувати продукцію, що виробляється знаком СЄ і є перепусткою на європейський ринок.