cert vnut auditora smallВпровадження міжнародних стандартів викликано допомогти вітчизняним компаніям посилити інструменти контролю і планування. Внутрішній аудит є одним з найбільш важливих інструментів для поліпшення системи управління якістю (СМК) ISO 9001.

Крім того, все частіше, однією з умов тендерів стає наявність документів, що підтверджують компетентність внутрішнього аудитора на підприємстві. Найшвидший і простий спосіб виконати дану вимогу тендера - це отримати сертифікат внутрішнього аудитора.

Згідно з вимогами стандарту ISO 9001, фахівець, який відповідає за роботу системи менеджменту якості на підприємстві, повинен бути компетентним, і мати відповідне документальне підтвердження. Таким документом є сертифікат про проходження навчання.

Наш центр сертифікації проводить підготовку внутрішніх аудиторів за міжнародними стандартами ISO. Ми навчимо створювати плани і програми внутрішнього аудиту, впроваджувати ефективну систему внутрішнього контролю компанії, оцінювати і підвищувати ефективність процесів управління ризиками з урахуванням міжнародних вимог.

Важливо пам'ятати, що основна мета програми внутрішнього аудиту – переконатися, що СМК, впроваджена на підприємстві, відповідає вимогам стандарту ISO 9001, ефективно застосовується і підтримується. Для цього, внутрішньому аудитору необхідно розуміти, як стандарт ISO 9001, так і внутрішні процеси, і процедури СМК.

У нас за плечима багаторічний досвід роботи в даній сфері. Ми проводимо щорічні планові, а при необхідності і позапланові навчання, за такими стандартами:

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 45001
  • ISO 22000

Навчання в нашому центрі сертифікації - запорука якісних і ефективних внутрішніх аудитів, які стануть надійним захистом компанії!

Для подачі заявки на навчання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способів, зазначених на сайті.