Технічний Регламент - закон України або нормативно-правовий акт, прийнятий Кабінетом Міністрів України, в якому визначено характеристики продукції або пов'язані з нею процеси чи способи виробництва, а також вимоги до послуг, включаючи положення, дотримання яких є обов'язковим.

Він може містити вимоги до термінології, позначок, пакування, маркування чи етикетування, які застосовуються до певної продукції, процесу чи способу виробництва. Після проходження всіх необхідних процедур видається Сертифікат відповідності технічним регламентам чи приймається (реєструється) Декларація відповідності.

Технічний регламент має на меті формування мінімального набору вимог з безпеки використання продукції або об'єкта, а саме:

  • безпеку життя і здоров'я громадян;
  • захист державного і муніципального майна і об'єктів;
  • захист особистого майна громадян і майна юридичних осіб;
  • захист навколишнього середовища і природоохоронні заходи;
  • усунення фальсифікацій, що вводять в оману споживачів.

Технічні регламенти є аналогом директив Євросоюзу і мають широке застосування в міжнародній практиці. Вони покликані, з одного боку, розширити використання нових технологій, не обмежуючи прогрес конкретними технічними рішеннями, як це було раніше встановлено стандартами, а з іншого боку, спираються на вимоги безпеки для споживачів.

Як з нами зв'язатися?

 Для того що б зв'язатися з нами, скористайтеся будь-яким зручним для Вас способом:
Заповнити коротку  онлайн анкету 
Написати нам на [email protected]
 Зателефонувати: +38(061)220-10-01+38(050)348-98-88