ISO 22716: 2007 - міжнародний стандарт належної виробничої практики (GMP-Good Manufacturing Practices) для косметики.

Стандарт ISO 22716 дає вказівки щодо документування та регулювання виробництва, контролю, зберігання та відвантаження косметичної продукції. Керівництво стандарту дає практичні методи управління багатьма факторами, які можуть впливати на якість продукції.

Головна перевага від впровадження ISO 22716 це можливість продавати продукцію на ринку Європейського Союзу! Тому як наявність ISO 22716 є обов'язковою вимогою Європейського регламенту косметичної продукції №1223/2009. А найпростіший спосіб показати відповідність стандарту, це оформити сертифікат.

Стандарт стосується безпосередньо якості косметичних продуктів. Він націлений на забезпечення безпеки споживачів готової продукції.

GMP стосується всіх, хто займається виробництвом, контролем, зберіганням і відвантаженням косметичної продукції, таких як виробники готової продукції, дистриб'ютори та імпортери / експортери.

Важливо знати, що стандарт ISO 22716 має чіткі вимоги до виробництва косметичної продукції. Якщо ви відповідаєте всім вимогам, то ви отримаєте сертифікат. Для того щоб перевірити чи відповідає ваша компанія вимогам стандарту, ви можете заповнити анкету. Але для того щоб бути повністю впевненими, ми рекомендуємо замовити діагностичний аудит, в результаті якого Ви отримаєте докладний звіт, і рекомендації щодо усунення невідповідностей.

Якщо у вас є необхідність у розробці та/або сертифікації ISO 22716 / GMP, звертайтеся до нас за консультацією.

Ми виконуємо такі роботи за стандартом ISO 22716:

  • проводимо діагностичний аудит, складаємо звіт про відповідність даному стандарту, даємо рекомендації щодо усунення невідповідностей;
  • розробляємо та впроваджуємо систему належної виробничої практики відповідно до стандарту ISO 22716
  • проводимо сертифікацію на відповідність стандарту ISO 22716 (сертифікат з британською акредитацією ASCB).