13 серпня 2020 вступив у силу Закон України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних”. Закон встановлює вимоги щодо діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні, визначає правові, економічні, соціальні та організаційні умови функціонування азартних ігор.

Відповідно до Статті 22 та 23 Закону України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних” організатор азартних ігор повинен забезпечити проведення сертифікації та інспектування грального обладнання та онлайн-системи організатора азартних ігор суб’єктами сертифікації, внесеними Уповноваженим органом (КРАІЛ) до переліку суб’єктів сертифікації.

Перелік грального обладнання, що підлягає сертифікації, що затверджений Рішенням КРАІЛ від 01.04.2021 року № 128 визначив таке обладнання, що повинно проходити оцінки відповідності перед його використанням:

  1. Гральні автомати. 
  2. Гральні столи, в тому числі з кільцем рулетки.
  3. Онлайн-система організатора азартних ігор.
  4. Шаффл машини (машини для перемішування карт).

Перелік суб'єктів сертифікації, що можуть здійснювати сертифікацію грального обладнання затверджений Рішенням КРАІЛ від 15 квітня 2021 року № 156 визначив перелік органів з оцінки відповідності, які виконують роботи з сертифікації грального обладнання.

Для проведення сертифікації грального обладнання або онлайн-системи проведення азартних ігор Вам необхідно:

  • Зв’язатися з нами будь-яким зручним способом;
  • Надати інформацію щодо грального обладнання або онлайн-системи проведення азартних;
  • Погодити умови співпраці, підписати договір та внести передоплату за надання послуг з сертифікації грального обладнання або онлайн-системи проведення азартних;
  • Пройти процедуру сертифікації від суб’єкту сертифікації, внесеного Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей до переліку суб’єктів сертифікації
  • Отримати сертифікат відповідності грального обладнання або онлайн-системи проведення азартних ігор.