Аналогом української системи сертифікації УкрСЕПРО на території Росії є Система ГОСТ Р, яка об'єднує всі види продукції, що підлягають обов'язковій сертифікації на основі Закону «Про захист прав споживачів».

В даний час, Російська Федерація є основним споживачем української продукції (експорт українських товарів в РФ в 2012 р перевищив 17 млрд. Доларів США).

База стандартів ГОСТ стабільно розвивається, використовуючи багаторічний накопичений науковий досвід і кращі виробничі практики. Рівень довіри до цих стандартів дуже високий. Тому кожен виробник продукції, що має наміри входити в російський ринок, повинен передбачити отримання сертифіката відповідності ГОСТ Р. Перелік товарів і послуг, що підлягають обов'язковій сертифікації регламентується лютневою постановою Уряду РФ 2010 року (посилання). Для інших видів продукції проводиться сертифікація в добровільному порядку.

Компанія ТОВ «Укрстандартсертифікація» надає допомогу в отриманні сертифікату ГОСТ Р, починаючи від консультаційних послуг і до проведення всіх необхідних заходів для його отримання.