Получите консультацию по:

Телефон:
+38 (061) 220 10 01  +38 (050) 348 98 88
+38 (096) 424 79 13

E-mail:
ukrss@mail.ua  info@ukrstandart.net

Разработано совместно с

logo small 1

  0800-210-147

 +38 (061) 220 10 01   +38 (050) 348 98 88
 +38 (096) 424 79 13  

Заказать

13-15 вересня 2017 рокув м. Бердянську було проведено щорічний семінар-практикум організаторами якоговиступає компанія “Укрстандартсертифікація”. На триденномусемінарі-практикумі були розкриті наступні теми:

- Порядок проведення СЕ-сертифікації для українських виробників. Особливості міжнародної сертифікації продукції та систем менеджменту;

- TPS, LEAN - через призму підприємця;

- Ідентифікація та мінімізація небезпек і оцінка ризиків;

- Методологія оцінки ризиків;

- Мінімізація ризику. Початковий (базовий) і залишковий ризик. Організація робочого місця;

- Залучення споживача в оцінку ризиків;

- Внутрішні аудити та практичні заняття.

Семінар-практикум відкрив із привітальним словом керівник органу з сертифікації ТОВ “ВЕС “УКРЕКСПЕРТИЗА” Кирило Олександрович Єрмоленко, який у своїй вступній промові підкреслив важливість подібних заходів: «У ці непрості для нашої країни часи особливо цінно підтримувати робочі відносини з усіма партнерами і клієнтами, обмінюючись досвідом і професійно вдосконалюватися. Цінність наших досягнень буде вимірюватися вже не в рамках окремих компаній, а в масштабах цілої країни».

Спікерами заходу стали:

Олександр Іванович Лисенко - провідний викладач Міжнародного регістра незалежних аудиторів (IRCA), провідний експерт, аудитор Національного Агентства з Акредитації України (НААУ), провідний аудитор Бюро Верітас, Акредитований консультант Європейського Банку Реконструкції та Розвитку з питань впровадження систем менеджменту за програмою підтримки малого та середнього бізнесу на Україні, експерт UNIDO по впровадженню методів чистого та енергоефективного виробництва на України, старший науковий співробітник НДІ ПЕ, старший викладач НТУУ КПІ ім. І. Сікорського;

Євген Кулешов - підприємець, аудитор СМЯ, консультант з виробничого менеджменту, викладач кафедри менеджменту Європейського університету;

-Олена Миколаївна Казимираудитор з сертифікації систем управління.

Традиційно особлива увага приділялась відкритому живому спілкуванню учасників семінару-практикуму, що значно підвищило ефективність досягнення поставлених для неї цілей.

Ми сподіваємося, що семінар-практикум: “Сучасні тенденції сертифікації: шляхи вдосконалення вашого бізнесу і виходи на європейський ринок" став корисним для всіх учасників. Впевнені, що інформація, знання, вміння й досвід, отримані протягом семінару, допоможуть усім нам і далі успішно вирішувати нові більш складні бізнес проблеми й задачі.

Ми чекаємо Вас у 2018 році на наступний, ІІІ всеукраїнськийсемінар-практикум з питань сучасної сертифікації, стандартизації та якості.

seminar 2017 small  seminar 2017 2 small